KILKA SŁÓW

CIBO DIVINO

CIBO DIVINO - BOSKA ŻYWNOŚC

Sprzedajemy, by pomagać

Prowadzimy sklep, który poza zwykłym handlem, skupia się na prowadzeniu aktywnej działalności charytatywnej i społecznej.
Sprzedajemy ekologiczne i rzemieślnicze produkty, aby część zysków przeznaczać na cele związane z ekologią, wsparciem lokalnych społeczności, a przede wszystkim walką z głodem i biedą.

Co robimy?
Zapewniamy jakość
What we do

Oferujemy gotowe produkty spożywcze, przekąski, jak i gotowe posiłki – pochodzące od naszych zaprzyjaźnionych restauratorów (Il Pasto Sacro, Hemp Gru, Santa Cristina).
Współpracujemy z piekarniami, cukierniami, lodziarniami, producentami nabiału i wielu innych wyrobów.
Dzięki temu ponad połowa wszystkich produktów to artykuły ekologiczne lub rzemieślnicze – dostarczane przez zaufanych, lokalnych dostawców.

Niesiemy pomoc

Sprawiamy, że pomaganie innym staje się proste. Nasz sklep bierze aktywny udział w projekcie KUPUJESZ-POMAGASZ.
Dzięki temu część wypracowanych przez nas zysków jest przekazywana na cele związane z niesieniem wsparcia potrzebującym ludziom, a także ochronę naszej planety.
Co robimy? Dbamy o obieg zamknięty – realizujemy ustawę o niemarnowaniu żywności, dzięki czemu przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Działamy na rzecz fair trade – aktywnie wspieramy małych, lokalnych dostawców, jak i całe lokalne społeczności. Walczymy o prawa człowieka – wspieramy zatrudnienie osób wykluczonych oraz pomagamy głodnym i ubogim.

Dbamy o to, aby wszystko, co oferujemy, było zdrowe, naturalne, zapewniało najwyższą jakość i wyśmienity smak.

Wierzymy, że każdą pozytywną zmianę należy zacząć od siebie. To właśnie dlatego nasze działania sięgają jeszcze dalej. Poza pozyskiwaniem naturalnych produktów i niemarnowaniem żywności - dbamy również o to, aby całe nasze otoczenie było ekologiczne.

Nasi pracownicy noszą odzież wykonaną z konopi, a większość mebli i wyposażenia naszego sklepu to rzeczy pochodzące z recyklingu.

Twoje środki zostaną przekazane na rzecz organizacji zajmujących się wsparciem najuboższych czy ekologią.

Chcesz, aby Twoja pomoc była przeznaczona na konkretny cel? Organizuj promocje i bierz udział w dodatkowych akcjach dobroczynnych, dzięki którym To Ty zdecydujesz, gdzie trafią wypracowane przez Ciebie środki!

Firmy, które już do nas dołączyły

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się, jak wesprzeć naszą działalność charytatywną – skontaktuj się z nami.

ŚW.TOMASZ, SUMMA TEOLOGII, CZ.2-2, KW.26, ART. 6.

"Kochać to znaczy chcieć dobra drugiego"