KILKA SŁÓW

CO ROBIMY

IL PASTO SACRA - ŚWIĘTY POSIŁEK

Produkujemy, organizujemy, sprzedajemy i pomagamy

Nasza działalność opiera się na 3 filarach skupionych na: produkcji i sprzedaży artykułów spożywczych, świadczeniu usług z zakresu gastronomii i organizacji imprez, a także prowadzeniu akcji charytatywnych.

Co robimy?
Produkujemy i sprzedajemy
What we do

Nasza marka Il Pasto Sacro, we współpracy z fundacją Wolne Konopie, zajmuje się działalnością biznesową, polegającą na dostarczaniu wysokiej jakości produktów spożywczych.
50% asortymentu stanowią wyroby rzemieślnicze, które pochodzą od sprawdzonych, regionalnych dostawców. Drugie 50% to ekologiczne produkty (w tym także vege) wytwarzane na bazie konopi.
Całość opieramy na naturalnych i sprawdzonych składnikach, z których produkujemy m.in.: sałatki, kanapki, bułki do kanapek i burgerów, jogurty, pierogi, makarony, lunche, zupy, soki i wiele innych.

Organizujemy

Naszą ofertę uzupełnia współpraca z marką Sporteum, dzięki której poza dostarczaniem samych produktów, zajmujemy się również pełną obsługą imprez oraz wydarzeń plenerowych.
Naszą specjalizacją są: konferencje, szkolenia, jubileusze i rocznice, a także wydarzenia o charakterze rodzinnym (urodziny, imieniny, komunie, chrzty itp.).

Pomagamy

Zwieńczeniem naszej aktywności jest działalność charytatywna, dzięki której możemy wspierać ubogich, chorych, bezdomnych i wykluczonych.

Dzięki współpracy z fundacją Prodoteo, Oratorium, stowarzyszeniem Zbudźmy się, czy też Parafią Matki Bożej Królowej Polski – docieramy do najbardziej potrzebujących. Zapewniamy im regularne posiłki, a także inne formy pomocy.

Twoje środki zostaną przekazane na rzecz organizacji zajmujących się wsparciem najuboższych czy ekologią.

Chcesz, aby Twoja pomoc była przeznaczona na konkretny cel? Organizuj promocje i bierz udział w dodatkowych akcjach dobroczynnych, dzięki którym To Ty zdecydujesz, gdzie trafią wypracowane przez Ciebie środki!

Firmy, które już do nas dołączyły

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się, jak wesprzeć naszą działalność charytatywną – skontaktuj się z nami.

ŚW.TOMASZ, SUMMA TEOLOGII, CZ.2-2, KW.26, ART. 6.

"Kochać to znaczy chcieć dobra drugiego"