KILKA SŁÓW

TESSUTI SI

TESSUTI SI - TKANINY TAK

Tworzymy stylowe i ekologiczne ubrania

Pomagamy innym ludziom, jednocześnie troszcząc się o środowisko. Jesteśmy grupą przyjaciół ateistów i chrześcijan, którzy różnie się modlą, ale działają we wspólnym i jasno określonym celu.

Co robimy?
Produkujemy odzież
What we do

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz szyciu wysokogatunkowej i stylowej odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej.
Tworzymy kolekcje dla środowisk religijnych, hip-hopowych, patriotów i kibiców, a także firm, którym zależy na trwałych i stylowych ubraniach dla pracowników.
Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, sklepy, a także firmy działające w branżach hotelarskiej i gastronomicznej.

Chronimy środowisko

Do produkcji naszych ubrań wykorzystujemy ekologiczną bawełnę oraz konopie.

Dzięki temu produkty Tessuti.si są nie tylko niezwykle trwałe i wygodne, ale przede wszystkim – w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.cjalizacją są: konferencje, szkolenia, jubileusze i rocznice, a także wydarzenia o charakterze rodzinnym (urodziny, imieniny, komunie, chrzty itp.).

Pomagamy innym

Nie czerpiemy zysków z taniej siły roboczej. Zamiast tego – cała nasza produkcja odbywa się bezpośrednio w Polsce, dzięki czemu dajemy pracę i działamy na rzecz lokalnych społeczności.
Ponadto, jako marka Tessuti.si, angażujemy się w wiele akcji charytatywnych. 20% zysku ze sprzedaży koszulek przekazujemy bezpośrednio na rzecz ubogich i bezdomnych.

Twoje środki zostaną przekazane na rzecz organizacji zajmujących się wsparciem najuboższych czy ekologią.

Chcesz, aby Twoja pomoc była przeznaczona na konkretny cel? Organizuj promocje i bierz udział w dodatkowych akcjach dobroczynnych, dzięki którym To Ty zdecydujesz, gdzie trafią wypracowane przez Ciebie środki!

Firmy, które już do nas dołączyły

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się, jak wesprzeć naszą działalność charytatywną – skontaktuj się z nami.

ŚW.TOMASZ, SUMMA TEOLOGII, CZ.2-2, KW.26, ART. 6.

"Kochać to znaczy chcieć dobra drugiego"